Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
o głównej bohaterce

o głównej bohaterce

Madeleine Lillian Selly - tak właśnie nazywa się główna bohaterka. Ma skończone osiemnaście lat. Nie lubi, gdy ktoś zwraca się do niej pełnym imieniem. Zdecydowanie bardziej lubi Maddie, bądź po prostu Mad. Maddie jest średniej wysokości, dość szczupłą, niebieskooką brunetką. Jej włosy układają się w cudowne fale i sięgają mniej więcej do ramion. Mieszka wraz z mamą Ellen i tatą Rickiem. Jej mama jest pielęgniarką w miejscowym szpitalu, taty często nie ma w domu, gdyż praca zmusza go do "pomieszkiwania" u kolegi z branży. Jej rodzice nie zarabiają kokosów, ale Maddie nie skarży się na brak pieniędzy. Ma starszego brata - Carla.
Maddie uczy się dobrze. Nigdy nie miała problemów w szkole. Z rówieśnikami ma bardzo dobry kontakt. Jej największą przyjaciółką jest Ashley Sonnlrey - zielonooka blondynka o szczupłej budowie ciała. Z Ashley Maddie przyjaźni się już 9 lat. Poznały się przypadkiem w szpitalu. Maddie przyszła do mamy do pracy, a Ashley wtedy była tam, ponieważ złamała rękę. Maddie pocieszała Ash, bawiła się z nią, opowiadały sobie różne historie...i od tamtego czasu stały się nierozłączne. Maddie miała tylko jednego chłopaka - Toma. Nie kochała go. Nawet nie była w nim zakochana. Po prostu bardzo go lubiła. To on się w niej zadurzył, a ona nie chcąc mu robić przykrości, zgodziła się zostać jego dziewczyną. Związek nie trwał jednak długo - zaledwie osiem dni. Mad nie potrafi oszukiwać innych. Woli być szczera. Ceni tą cechę. Jest otwarta i miła. Zawsze pogodna i pełna życia. Pewnego dnia postanawia wziąć udział w konkursie z jakiejś gazety. Bardzo prostym konkursie, gdzie trzeba odpowiedzieć na zaledwie jedno pytanie. Nagrodą jest niespodzianka. Maddie wygrywa. Co wygrywa? A no dwa bilety na koncert zespołu Jonas Brothers! Ashley kocha ten zespół, jednak Mad nie. Po koncercie przypadkiem poznaje Nicka Jonasa - młodego gwiazdora tego zespołu. Dziewczyna nie jest jednak tym zachwycona. Co się dzieje później? A to już macie w opowiadaniu. : )
maddie-selly-podstrona 2/03/2010 21:43:37 // Powrót *design by szablony na bloga